TANGO SHOW

 JAKUB KORCZEWSKI

I ANNA IBERSZER

To para doskonałych tancerzy tanga argentyńskiego. Swoje umiejętności doskonalili w Buenos Aires pod okiem największych mistrzów tego gatunku. Bogate, dziesięcioletnie doświadczenie sceniczne, temperament i wspaniała aparycja czynią z nich parę niepowtarzalną.
Występują z najlepszymi zespołami tanga w Polsce – „Tangata Quintet”, „Machina del Tango”, „Tango  Bridge” uczestnicząc w koncertach i festiwalach w kraju i za granicą (Festiwal w Międzyzdrojach, Alte Oper we Frankfurcie, Festiwal Tanga we Vladimirze). Regularnie występują w największych polskich salach koncertowych i filharmoniach współpracując z orkiestrami i zespołami kameralnymi.
Wielokrotnie brali również udział w produkcjach telewizyjnych i większych imprezach medialnych.
Z jednakową swobodą poruszają się w rejonach namiętnego tanga klasycznego, jak i w nostalgicznym pulsie tango nuevo. Zderzenie wspaniałej techniki, wyrazu scenicznego oraz pełnej pasji ekspresji ruchu sprawia, że każdy ich występ jest niepowtarzalny i pozostaje w pamięci przez długi czas.

ANNA IBERSZER

- tancerka flamenco i tanga argentyńskiego, aktorka Teatru Polonia w Warszawie. Absolwentka wydziału Reżyserii Dźwięku na Akademii Muzycznej im Fr.Chopina w Warszawie. Flamenco i tango argentyńskie tańczy od 1998 roku. Szkoliła swoje taneczne umiejętności w Sewilli, Buenos Aires, Berlinie.
Jako aktorka i tancerka współpracuje z Teatrem Narodowym, Teatrem Polonia i T. Syrena w Warszawie, Teatrem Starym oraz T. im.Słowackiego w Krakowie. Występuje również w serialach TV i filmach (Klan, Oficer, Lejdis, Tango z aniołem i in). Stworzyła choreografię tanga do ponad 10 sztuk teatralnych. Od lat pracuje z najlepszymi zespołami tango i flamenco w Polsce.

 

JAKUB KORCZEWSKI

– tancerz i wieloletni nauczyciel tanga argentyńskiego. Szkolił się u najlepszych argentyńskich i europejskich mistrzów. Od blisko 10 lat prowadzi własną szkołę tanga i jedyny w Polsce klub taneczny dedykowany wyłącznie tangu argentyńskiemu – „Złota Milonga”. Uczestniczył w polskich i zagranicznych pokazach i festiwalach tanga, oraz w przedsięwzięciach teatralno-tanecznych. Organizator imprez tanecznych, warsztatów i szkoleń o tematyce tanga, oraz corocznego Festiwalu Tanga w Warszawie.